518076426 Poniedziałek - Sobota 10:00 - 18:00

Ogrzewanie- folia grzewcza TERMOFOL

FOLIA GRZEWCZA - OGRZEWANIE XXI WIEKU

ekonomiczne

innowacyjne

komfortowe

przyjazne dla alergików

trwałe

kompatybilne z OZE

SYSTEM GRZEWCZY

z myślą o środowisku

Chcesz ogrzewać dom za darmo ?

Wystarczy połączyć system grzewczy TERMOFOL z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną aby zminimalizować koszty ogrzewania do 0 zł !

Sterowanie ogrzewaniem

Precyzyjne sterowanie systemem elektrycznego ogrzewania odbywa się za pomocą termostatu  – regulatora temperatury. Umożliwia on utrzymanie nastawionej temperatury powietrza lub podłogi w sposób automatyczny. Każdy obwód stanowi niezależny system grzejny, który możemy indywidualnie dostosować do naszych potrzeb. W przypadku ogrzewania bezpośredniego, mała bezwładność cieplna sprawia, że sterowanie temperaturą podłogi jest proste oraz bardzo precyzyjne. Podczas pobytu domowników w pracy, albo w ciągu nocy obniżanie temperatury umożliwiają programowalne termoregulatory elektroniczne z zegarem, dzięki którym w prosty sposób zaprogramujemy obniżenie temperatury w odpowiednim czasie. Termoregulator z wbudowanym modułem wifi – TERMOFOL TF-Wifi umożliwia zdalne programowanie z poziomu aplikacji w naszym smartphonie. 

Rewolucja w ogrzewaniu... TERMOFOL TF-WIFI

Wysokiej klasy, podtynkowy, w pełni programowalny termoregulator,z możliwością zdalnego sterowania systemem grzewczym za pomocą telefonu.  Wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz oraz dotykowy panel sterowania. Niebieskie podświetlenie jest wyjątkowo czytelne, nawet dla osób z wadą wzroku. 


Wyposażony jest w dwa czujniki: powietrzny i podłogowy. Sterowanie systemem grzewczym odbywa się na podstawie pomiaru temperatury powietrza w pomieszczeniu. Termoregulator umożliwa tryb sterowania uwzględniający zarówno temperaturę pomieszczenia jak i podłogi – w takim przypadku regulator załącza system grzewczy w celu uzyskania ustawionej temperatury w pomieszczeniu, jednocześnie nie dopuszczając do przekroczenia ustawionej temperatury podłogi.

Folia grzewcza na podczerwień to najwyższej klasy produkt, który sprawdzi się niemal w każdym przypadku.  Idealnie nadaje się, jako ogrzewanie powierzchniowe ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, sufitowego oraz ściennego.  Można śmiało stwierdzić, że najwyższa jakość  w połączeniu z szeroką funkcjonalnością sprawia, iż jest ona niezastąpiona w swojej dziedzinie.

Ogrzewanie na podczerwień - panele grzewcze

Dekoracyjne panele grzewcze to maksymalny komfort cieplny na wyciągnięcie ręki. Eleganckie, stylowe i niebywale funkcjonalne – doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu bądź budynku użyteczności publicznej. Efektywne i ekonomiczne, cieszą oko, koją zmysły i pozytywnie wpływają na zdrowie.

Efektywna, tania, bezpieczna i komfortowa – technologia grzewcza na miarę XXI wieku

Odpowiednio dobrany panel grzewczy pozwala zaoszczędzić od 30% do nawet 60% energii.

INNOWACJA

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

Partnerzy:

Close Menu