Ogrzewanie- folia grzewcza TERMOFOL

FOLIA GRZEWCZA - OGRZEWANIE XXI WIEKU

ekonomiczne
innowacyjne
komfortowe
przyjazne dla alergików
trwałe
kompatybilne z OZE

Chcesz ogrzewać dom za darmo ?

Wystarczy połączyć system grzewczy TERMOFOL z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną aby zminimalizować koszty ogrzewania do 0 zł !

Sterowanie ogrzewaniem


Precyzyjne sterowanie systemem elektrycznego ogrzewania odbywa się za pomocą termostatu – regulatora temperatury. Umożliwia on utrzymanie nastawionej temperatury powietrza lub podłogi w sposób automatyczny. Każdy obwód stanowi niezależny system grzejny, który możemy indywidualnie dostosować do naszych potrzeb.
W przypadku ogrzewania bezpośredniego, mała bezwładność cieplna sprawia, że sterowanie temperaturą podłogi jest proste oraz bardzo precyzyjne. Podczas pobytu domowników w pracy, albo w ciągu nocy obniżanie temperatury umożliwiają programowalne termoregulatory elektroniczne z zegarem, dzięki którym w prosty sposób zaprogramujemy obniżenie temperatury w odpowiednim czasie. Termoregulator z wbudowanym modułem wifi – TERMOFOL TF-Wifi umożliwia zdalne programowanie z poziomu aplikacji w naszym smartphonie.


Rewolucja w ogrzewaniu... TERMOFOL TF-WIFI


Wysokiej klasy, podtynkowy, w pełni programowalny termoregulator,z możliwością zdalnego sterowania systemem grzewczym za pomocą telefonu. Wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz oraz dotykowy panel sterowania. Niebieskie podświetlenie jest wyjątkowo czytelne, nawet dla osób z wadą wzroku.

Wyposażony jest w dwa czujniki: powietrzny i podłogowy. Sterowanie systemem grzewczym odbywa się na podstawie pomiaru temperatury powietrza w pomieszczeniu. Termoregulator umożliwa tryb sterowania uwzględniający zarówno temperaturę pomieszczenia jak i podłogi – w takim przypadku regulator załącza system grzewczy w celu uzyskania ustawionej temperatury w pomieszczeniu, jednocześnie nie dopuszczając do przekroczenia ustawionej temperatury podłogi.


Folia grzewcza na podczerwień to najwyższej klasy produkt, który sprawdzi się niemal w każdym przypadku. Idealnie nadaje się, jako ogrzewanie powierzchniowe ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, sufitowego oraz ściennego. Można śmiało stwierdzić, że najwyższa jakość w połączeniu z szeroką funkcjonalnością sprawia, iż jest ona niezastąpiona w swojej dziedzinie.

Ogrzewanie na podczerwień - panele grzewcze

Dekoracyjne panele grzewcze to maksymalny komfort cieplny na wyciągnięcie ręki. Eleganckie, stylowe i niebywale funkcjonalne – doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu bądź budynku użyteczności publicznej. Efektywne i ekonomiczne, cieszą oko, koją zmysły i pozytywnie wpływają na zdrowie.
Efektywna, tania, bezpieczna i komfortowa – technologia grzewcza na miarę XXI wieku

 
MASZ PYTANIA

Jesteś ciekaw jak to działa?


KONTAKT