Elektromobilność - Ładowarki EVB

Stacja ładowania samochodów elektrycznych EVB od producenta PRE Edward Biel, to w pełni nowoczesne oraz innowacyjne urządzenia, które umożliwiają ładowanie pojazdów oraz obsługę pełnego systemu ładowania.
Wszystkie dotychczas wyprodukowane stacje ładowania samochodów elektrycznych to w 100 procentach oryginalny produkt, powstający w polskiej fabryce pod Krakowem w województwie małopolskim.

EVB stacje do ładowania samochodów elektrycznych


Pojazdy elektryczne na przestrzeni ostatnich lat stały się bardzo popularne. Na rynku motoryzacyjnym nie ma obecnie producenta, który liczyłby się w światowej czołówce, i nie posiadał w swojej ofercie auta elektrycznego. Samochody z silnikiem elektrycznym sa nie tylko modne, ale również bardzo ekologiczne. Nie emitują one szkodliwych dla środowiska spalin, przez co nie przyczyniają się do zwiększenia poziomu zanieczyszczenia powietrza, z którym walczą duże aglomeracje miejskie.Firma PRE Edward Biel produkuje stacje ładowania samochodów elektrycznych, które umożliwiają ładowanie prądem AC oraz DC:


  • z jednym punktem ładownia (Wallbox mini)
  • z dwoma punktami ładownia (Wallbox 2M, EVB, EVB smart, EVBmax)
  • z trzema punktami ładowania (EVB, EVB smart, EVBmax)
  • z funkcją outdoorowych nośników reklamowych (EVB Advert);
  • podziemne (EVB UG)

EVB Wallbox 1M AC


Ładowanie samochodu elektrycznego w domu jest opcją bardzo wygodną oraz pozwala zaoszczędzić czas na dojazd do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Stacja EVB Wallbox 1M AC to mała, wisząca ładowarka do samochodów elektrycznych. Ze względu na swoją kompaktowość, idealnie nadaje się zarówno do prywatnego użytkowania, jak i korzystania przez większą liczbę odbiorców. Istotą tego typu urządzenia jest zaopatrzenie w tylko jeden punkt ładowania.

Moc punktu w zależności od wymagań: 3,7 kW; 7,4 kW; 11 kW; 22 kW; 43 kW . Możliwość wyboru typu punktu ładowania: gniazdo AC typ-2, przewód ładowania AC z wtykiem ładowania pojazdu typ-1 lub typ-2. Długość przewodu ładowania 5 m. Załączenie stacji odbywa się automatycznie po podpięciu kabla lub poprzez kartę RFID dostarczoną wraz ze stacją ładującą.


Ładowarki EV dla każdego!

 
MASZ PYTANIA

Jesteś ciekaw jak to działa?


KONTAKT